banner

Zorlu Yeni Yıl Köyü açılıyor

Zorlu Alışveriş Merkezi, yeni yılı büyük bir coşkuyla karşılamaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin ilk yeni yıl köyü olarak dikkat çeken ve bu sene üçüncüsü düzenlenen Zorlu Yeni Yıl Köyü, 9-31 Aralık tarihleri arasında ziyaretçilerini bekliyor. 30’u aşkın alışveriş kulübesindeki çok özel markaların yanı sıra birbirinden eğlenceli etkinliklere de ev sahipliği yapacak olan Zorlu Yeni Yıl Köyü, ziyaretçilerine rengarenk ve coşku dolu bir deneyim vaad ediyor.

9-31 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan Zorlu Yeni Yıl Köyü’nde moda, dekorasyon ve aksesuar ürünlerinde farklı kategorilerde 30’un üzerinde kulübe yer alacak.Power FM’in de müzik yayını ile katılacağı Zorlu Yeni Yıl Köyü’nde birbirinden renkli etkinlikler, sürprizler, canlı müzik performansları Zorlu ziyaretçilerini karşılayacak. Meydan katındaki kulübelerde 23 gün boyunca sürecek etkinlik 12.00-21.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Zorlu, yeni yıl süslemeleriyle fark yaratacak. Özel olarak tasarlanan rengarenk yılbaşı küreleri bu yıl da Zorlu’daki yerini alacak. Yeni yıl coşkusunu 23 gün boyunca sürdürecek olan Zorlu, bu yıl da ziyaretçilerine çok eğlenceli bir yeni yıl alışverişi fırsatı sunacak.

Etiketler İlgili
Bu haberlerde ilginizi çekebilir..
Yorumlar

Comments are closed.

Menümüz