banner

THY ile İstanbul’u izlemek

Türk Hava Yolları yeni reklam filmiyle İstanbul’un en güzel hallerini muhteşem bir şölenle dünyaya tanıttı.

İstanbul’un her biri birbirinden farklı, ama bir araya geldiklerinde eşsiz bir bütün oluşturan tarihi, kültürel ve sosyal yönlerini buluşturup, dünya izleyicisinin beğenisine sunmayı hedefleyen reklam filminde “İstanbul dünyanın başkentidir” vurgusu yapılıyor.

İstanbul’un eşsiz tarihi dokusu ve birleştirici unsurlar, en yeni ve etkileyici çekim teknikleri ile bu videoda bir araya getirildi ve tüm dünyanın ilgi ve merakını uyandıracak ve seyircilerin İstanbul’a gelmelerini sağlayacak bir videonun ortaya çıkması amaçlandı.

Şehrin  her yönünü en iyi biçimde ortaya koyabilecek yeteneğe sahip, şehir videoları çekme konusunda uzmanlaşmış, bu alanda yeni çekim teknikleri ve montaj yöntemlerini sürekli geliştirerek işine adapte eden ünlü İngiliz yönetmen Rob Whitworth ile çalışan marka, hayranlık uyandıran çekim için 4K çözünürlük formatını kullandı.

Daha önce dev dünya markalarıyla çalışan; Barcelona ve Dubai için tanıtım filmleri hazırlayan yönetmen, dünyaca ünlü film festivallerinde de pek çok ödüle layık görülmüş, dünya basınında pek çok habere konu olan işlere imza atmış bir yetenek. Şehrin en güzel karelerini yakalayan Whitworth’ün çalışması izleyenlere, sonu hayranlıkla biten bir İstanbul deneyimi sunuyor.

 

Etiketler İlgili
Bu haberlerde ilginizi çekebilir..
Yorumlar

Comments are closed.

Menümüz