banner

Siemens de Kahve Festivali’nde!

Siemens de Kahve Festivali’nde!

Siemens Ev Aletleri bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek olan İstanbul Kahve Festivali’nde sıra dışı bir etkinliğe imza atacak. Kahve tutkunlarının merakla beklediği festival, 6-9 Ekim tarihlerinde İstanbul KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek.

Siemens Ev Aletleri, bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek olan İstanbul Kahve Festivali’nde kahve tutkunları ile buluşacak. 6-9 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan festivale gelecek olan on binlerce katılımcıyı heyecan verici bir sürprizle karşılamaya hazırlanan Siemens Ev Aletleri, ziyaretçilere, mekanın tüm gürültüsünden uzak, kahve kokularının sarmalayacağı eşsiz bir deneyim yaşatacak. İstanbul Kahve Festivali boyunca Siemens Ev Aletleri standını ziyaret edenler bir yandan üstün teknolojili Siemens tam otomatik kahve makineleri ile hazırlanmış enfes kahveleri yudumlarken bir yandan da bambaşka bir deneyimin parçası olacak.

Kahveye dair her şey bu festivalde!

Geçtiğimiz yıl İstanbul’un simgelerinden ve dünyanın en güzel tren garlarından biri olan Haydarpaşa’da gerçekleşen İstanbul Kahve Festivali, bu yıl ise şehrin kalbine inerek KüçükÇiftlik Park’ta dört gün boyunca kahveseverleri ağırlayacak. İstanbul Kahve Festivali bu yıl da kahvenin kendisinin, kokusunun, kahve sanatının, kültürünün, kahve kitaplarının; özetle kahve dünyasının buluşma noktası olacak.

Etiketler İlgili
Bu haberlerde ilginizi çekebilir..
Yorumlar

Comments are closed.

Menümüz