banner

Shangri-La’da Akşamüstü Çay Saati

Asya’nın mistik dünyasını Türk ve Osmanlı dokusuyla buluşturan Shangri-La Bosphorus, Istanbul, Executive Şefi Olivier Pistre’nin yaratıcı menüsü ve farklılığını ortaya koyan piknik temalı Akşamüstü Çay Saati ile misafirlerine yeni bir lezzet şöleni sunuyor.

20 yılı aşkın süredir Michelin yıldızlı restoranlarda görev yapan, International Catering Cup yarışmasında 2014 yılında Fransa Şampiyonu, 2015 yılında ise Dünya Şampiyonu olan Fransız Şef Olivier Pistre, Shangri-La Bosphorus, Istanbul’un bir ritüele dönüşen Akşamüstü Çay Saati’nde her ay farklı lezzetlerle misafirlerinin karşısına çıkıyor.

Daha adımınızı atar atmaz sahip olduğu atmosferi ve ihtişamıyla büyüleyen, meleklerin enstrümanı arpın eşliğinde sunulan beş çaylarının vazgeçilmezi Lobby Lounge, menüsünde bulunan 7 farklı kategori altındaki 100’den fazla Çin çayı ve özel lezzetlerin yer aldığı piknik konseptiyle gerçek bir öğleden sonra eğlencesi ve keyfi vadediyor. Şef Pistre’nin özel olarak hazırladığı piknik sepeti mini sandviçler, leziz tatlılar, meyve ve içeceklerle dolarken, şıklığın ve rahatlığın bir arada olduğu bu keyifli konsept, şehrin yoğunluğundan uzaklaşarak, sevdikleriyle akşamüstü keyfi yapmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor. Irish Malt, Japanese Cherry, China Rose ve Rooibos Bourbon Vanilla gibi siyah, yeşil, beyaz, oolong, meyve, bitki ve aromalı yeşil çaylar gibi geniş bir yelpazede sunulan çay çeşitleri çay saati keyfine eşlik ediyor. 30 Eylül’e kadar haftanın her günü 14.30 ile 18.30 saatleri arasında sunulacak olan piknik temalı Akşamüstü Çay Saati kişi başı 78 TL.

Detaylı bilgi ve rezervasyon: 0212 275 8888

Etiketler İlgili
Bu haberlerde ilginizi çekebilir..
Yorumlar

Comments are closed.

Menümüz