banner

Sakallı motorcular 24Kitchen’da

Pek çoğunuzla ilk tanıştığımda ya da sohbete oturduğumuzda konu mutlaka 24Kitchen kanalına ve buradaki programlara geliyor. Tıpkı Beatles, Bon Jovi, Barış Manço, Kemal Sunal… severlerin oluşturduğu görünmez hayran kitlesi gibi bizi buluşturan, aynı aurada toplayan bir kanal 24 Kitchen… Mutfağa, dünyaya, insana dair ne varsa tüm renkleriyle seriyor gözümüzün önüne.

İngiltere’de yaşarken her cumartesi sabahım, BBC’de erken saatlerde başlayıp 14.00’e kadar süren yemek ve seyahat programlarını izlemekle geçerdi. Her birinden ayrı keyif alırdım. Bunlardan birisi de Dave Myers ve Si King’in motorlarıyla dünyayı seyahat ettiği programlardı.

İşte şimdi bu iki sakallı motorcu 🙂 Kuzey Macerası ile 24Kitchen’da ekranlara geliyor. Dünyada en çok sevdikleri iki şeyin; motorla seyahat etmek ve yemek pişirmenin, hakim olduğu “Sakallı Motorcuların Kuzey Macerası” 25 Ocak Pazartesi 23.00’de 24Kitchen ekranlarında başlıyor. 6 bölümlük programda Sakallı Motorcuların iki üyesi, Dave Myers ve Si King şimdiye kadar çıktıkları en iddialı ve kişisel yolculuklarına çıkıyor.

Kuzeye doğru yol alan 2 kafadar Baltık denizini keşfe çıkıyor, buradaki heyecan verici yemeklerin izini sürüyor ve onları kendi tarzlarında pişiriyor. Sakallı Motorcuların Avrupa’nın en vahşi yerlerine ayak bastığı ve uzun zamandır heyecanla bekledikleri bu iddialı yolculuk aynı zamanda Si’nin geçen sene geçirdiği beyin ameliyatından sonra çıktıkları ilk yolculuk olma özelliği taşıyor. Bu duygusal ve iştah kabartan serüven 24Kitchen izleyicileriyle buluşuyor.

Napıyoruz? Tabii ki kaçırmıyoruz 🙂

 

Etiketler İlgili
Bu haberlerde ilginizi çekebilir..
Yorumlar

Comments are closed.

Menümüz