banner

Nar Gourmet Yalı Kahvaltısında

Anadolu’nun nadide lezzetlerini geleneksel yöntemlerle sofralara taşıyan Nar Gourmet’nin zengin ürün yelpazesiyle renklenen özel Sait Halim Paşa kahvaltıları 26 Temmuz tarihinde başladı. Eylül ayına kadar devam edecek Pazar kahvaltıları mekanın denize sıfır atmosferinde keyifli bir kahvaltı vaad ediyor.

Sait Halim Paşa Yalısı’nın Boğaz’a nazır bahçesinin pazar günleri kahvaltı keyfi ile canlanacağı Ağustos ayı boyunca Sait Halim Paşa’nın ödüllü şefi tarafından hazırlanacak geleneksel tatların yanı sıra Anadolu’nun nadide lezzetlerini geleneksel yöntemlerle sofralara taşıyan Nar Gourmet’in zengin ürün yelpazesinden seçilen bol ödüllü zeytinyağları, mevsimsel reçel ve marmelatları, yöresel bal ve seçkin ustaların hüneriyle hazırlanan lokum çeşitleri yer alacak.

Görkemli mimarisi ve büyüleyici manzarası ile pazar kahvaltıları için eşsiz bir ortam sunan yalıdaki kahvaltılar sadece pazar günlerine özel olarak hazırlanıyor.

Nar Gourmet ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için www.nargourmet.com, Boğaz’a nazır konumu ve büyüleyici atmosferi ile Sait Halim Paşa Yalısı hakkında detaylı bilgi almak için www.saithalimpasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler İlgili
Bu haberlerde ilginizi çekebilir..
Yorumlar
  • comment avatar Mekan Günlüğü 5 Ocak 2016

    Merhabalara yazılarınızı beğenerek takip ediyoruz ellerinize sağlık!

Menümüz