banner

Profesyonel hayattan esnaflığa

İçimize sinerek iyi bir döner yemek için nereye gidelim diye soranlara gelsin bu video. 👌 Meşe Döner Beykoz’dan.

✔Sahibi Cem Akar çok uzun yıllar gıda/ ev dışı tüketim alanında üst düzey yönetici olarak çalışmış. En son Esas Holding’de Ali Sabancı ile çalışırken kurumsal hayatı bırakmaya karar vererek, insanlara “iyi ve sağlıklı, hem de lezzetli gıda sunalım” şiarıyla Beykoz’daki bu iki katlı mekanı açmaya karar vermiş.

Hemen meydanda yer alan mekanın menüsünde sadece Döner, İskender, Köpüklü ayran, havuç suyuyla tatlandırılmış Fırın Sütlaç ve Pekmezle yapılmış Kadayıf yer alıyor. Onlarca şey yok. Öz ve sade her şey.

✔Etler mekanın baş aktörü. Trakya dana ve kuzusu kullanılan dönerde eser miktarda baharat var, damağınız etin kendisini özümsüyor, baharat etin önüne geçmemiş. Gayet sulu ve lezzetli, meşe odununda pişmenin hakkını vermiş bir döner deneyimliyorsunuz.

Ürünü tedarik eden kişi sektörün içinden ve en iyisini bilen, seçen biri olunca ve dönerin ustası Hüseyin Usta da işinin ehli olunca güvenle tüketebiliyorsunuz. Neredeyse denize sıfır olan mekanın karşı yakasında Tarabya Oteli’ni görebiliyorsunuz.

Etiketler İlgili
Bu haberlerde ilginizi çekebilir..
Yorumlar

Comments are closed.

Menümüz