banner

Otizmli çocuklar için ‘Tohum Kutusu’

Tohum Otizm Vakfı ve Nar Gourmet işbirliği ile hazırlanan “Tohum Kutusu”nu satın alarak, otizmli çocukların erken tanısının konulması ve özel eğitim ile topluma kazandırılmasına destek olabilirsiniz.

Tohum Otizm Vakfı Özel Eğitim Okulu öğrencisi Mustafa Birdal’ın çizimlerini taşıyan “Tohum Kutusu”, Nar Gourmet online mağazasında satışa sunuldu. 14 yaşında olan Otizmli Mustafa Birdal, çevresiyle göz teması kurmuyor ve konuşmuyor. Ancak 8 yaşından beri çizdiği resimler aracılığıyla kendini ifade ediyor.

Otizmin günümüzde bilinen tek tedavisi, erken tanı ile yoğun ve sürekli eğitim. Erken tanı ve doğru bir eğitim yöntemi ile yoğun olarak özel eğitim alan çocukların yaklaşık yüzde %50’sinde otizmin belirtileri kontrol altına alınabilmekte ve gelişim sağlanabiliyor.

Nar Gourmet, Tohum Kutusu’nun satışından elde edilecek gelir ile Tohum Otizm Vakfı Eğitim Burs Fonu’na katkı sağlayacak.

Sevdiklerinize anlamlı bir hediye almak ve aynı zamanda otizmli çocukların erken tanısının konulması ve özel eğitim ile topluma kazandırılmasına destek olmak isterseniz, www.nargourmet.com adresinden “Tohum Kutusu”nu satın alabilirsiniz.

“Tohum Kutusu”nun içindeki ürünler; Çilek Reçeli, Mandalina Marmeladı, Karışık Akide Şekeri, Türk Siyah Çayı ve Çeşnili Zeytinyağı’ndan oluşuyor.

Etiketler İlgili
Bu haberlerde ilginizi çekebilir..
Yorumlar

Comments are closed.

Menümüz