banner

NBA Cafe Barcelona’da açıldı

Bu sıralar yolunuz Barselona’ya düşerse yemek ve eğlence merkezleriyle ünlü La Rambla caddesinde yeni açılan NBA Cafe Barcelona’ya uğramayı unutmayın. Avrupa’nın ilk NBA Cafe’si olan mekanda bir NBA oyuncusu, bir takımın maskotu veya dans ekipleriyle de karşılaşabilirsiniz. İspanya’nın ünlü Restoran Grubu “AN” ortaklığı ve önde iç mimarı Lázaro Rosa-Violán’ın imzasıyla kapılarını açan NBA Cafe’de her detay size NBA ruhunu yaşatacak.

NBA, en ileri teknoloji ve tasarım detaylarıyla Barcelona’da Avrupa’nın ilk NBA Cafe’sini açtı. Barselona’nın en ünlü caddesi La Rambla’da açılan NBA Cafe Barcelona, NBA markasının enerjisini ve ruhunu yansıtan eşsiz bir tasarıma sahip. Benzersiz bir yemek ve eğlence deneyimi sunan NBA Cafe Barcelona’nın iç dizaynı dünyanın dört bir yanında 230’dan fazla otel, restoran ve mağazanın tasarımında önemli bir rol üstlenen ünlü İspanyol iç mimar Lázaro Rosa-Violán’a ait.

1200 metrekarelik alana yayılan NBA Cafe Barcelona’da geçmişten günümüze NBA efsanelerinin dev fotoğrafları, özel bir hatıra köşesi ve lisanslı ürün satış alanı bulunuyor. Yerel ve Akdeniz mutfağının özel lezzetlerini sunan menünün yer aldığı NBA Cafe’de, basketbol sahasından ilham alınarak tasarlanan Amerikan bar alanında bulunan dev ekranda yayınlanan NBA’den önemli anlar ve programlarla ziyaretçiler maçların önemli anlarında tek bir kare bile kaçırmıyor. Taraftarlar aynı zamanda yıl boyunca önemli zamanlarda yeni ve eski oyuncular, maskotlar ve dans ekipleri gibi NBA yetenekleriyle de tanışma şansı elde ediyor.

NBA EMEA İşletme ve Basketbol Operasyonları Başkan Yardımcısı Jesus Bueno Avrupa’nın ilk NBA Cafe’si hakkında, “NBA’in Barselona’daki taraftarlarla uzun yıllardan beri süren bir ilişkisi var. NBA Cafe Barcelona her yaştan taraftar için eşsiz ve kapsamlı bir NBA merkezi olacak ve taraftarların NBA’ye yakınlaşması için mükemmel bir ortam sağlayacak” dedi.

Barselona’da 27 farklı restoranı ve 2 franchise işletmesi yılda 5 milyon misafiri ağırlayan AN Grup Başkanı ve Kurucusu Artemi Nolla Furriol ise; “NBA ile çalışıyor olmaktan dolayı çok mutluyuz. NBA taraftarları için inanılmaz bir deneyim yaratmak için tasarım, marka çalışmaları ve menü anlamında bütünlüğü sağlayan konseptimizle hızla yayılacak özel bir etki yaratmayı arzuluyoruz. Taraftarlara spor, eğlence ve yemek yeme deneyimini sunan NBA Cafe Barselona, NBA ile ilgili her şey için şehirdeki tek merkez olacak” sözleriyle işbirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

NBA Cafe ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için, www.nbacafe.com/barcelona sitesini ziyaret edebilirsiniz. NBA hayranları, lig hakkında haberler, güncellemeler, skorlar, istatistikler, fikstür, videolar ve daha fazlası için NBA App’ı yükleyebilir.

Etiketler İlgili
Bu haberlerde ilginizi çekebilir..
Yorumlar

Comments are closed.

Menümüz