banner

Muratbey’den Paris’e çıkarma

Muratbey, dünya markalarıyla Paris’e çıkarma yapacak

Yenilikçi ürünleriyle peynir sektöründe güzel bir hareketlilik sağlayan Muratbey, Fransa’nın başkenti Paris’te 16-20 Ekim 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan dünya markalarının yer aldığı SIAL 2016 Uluslararası Gıda Fuarı’na katılacak.

Pek çok ürün çeşidiyle dünya sofralarında kendi markasıyla yer alan ve dünyanın en prestijli kalite madalyalarından olan QUDAL madalyasına sahip Muratbey, fuarda, dünya markalarıyla birlikte boy gösterecek. İki yılda bir düzenlenmekte olan SIAL Uluslararası Gıda Fuarı, dünyanın en büyük ve prestijli gıda fuarı olarak, uluslararası gıda firmalarını ve profesyonelleri bir araya getiriyor.

Peyniri günün her saatinde yenilebilen, sağlıklı bir atıştırmalık haline getiren sektörünün yenilikçi markası Muratbey, fuarda beğenilen zengin ürün çeşitleriyle yer alacak. Özellikle birbirinden lezzetli yenilikçi ürünleri Burgu, Sürmeli, Topi ve Qudal kalite madalyalı peyniri Taze Kaşar ile ön plana çıkacak olan Muratbey, uluslararası yeni iş birliklerine imza atmayı da planlıyor.

Dünyanın en büyük gıda fuarı olarak, uluslararası gıda firmalarını ve profesyonellerini bir araya getiren fuar, yeni ürünlerin tüm dünya gıda profesyonelleri tarafından tanınması ve ihracatının gerçekleştirilmesi için firmalara büyük bir fırsat sunuyor. Bu çerçevede, SIAL Fuar idaresi tarafından “SIAL Innovation – Inovatif ürün” çalışması gerçekleştiriliyor. “SIAL Innovation”a katılan ve jüri tarafından kabul edilen ürünün tanıtımı, reklamı, duyurusu ve basında yer alması hususunda SIAL Fuar idaresi tarafından etkin çalışmalar da gerçekleştiriliyor.

Fuarda; Hollanda, İtalya, Ukrayna, Fransa, Yunanistan, Bulgaristan, Avusturya, Tayland, Rusya, Portekiz, Polonya, Çin, Hindistan, Türkiye, Letonya, Senagal, Umman, Romanya, İran, Belçika, Singapur, Brezilya, Malezya, ABD, İsrail, Şili, Srilanka, Arjantin, Almanya gibi ülkeler de sergi açacak.

Etiketler İlgili
Bu haberlerde ilginizi çekebilir..
Yorumlar

Comments are closed.

Menümüz