banner

Emirates’ten Sabiha Gökçen indirimi

İnsanlar ile mekânları birbirine bağlayan Emirates Havayolu, İstanbul Sabiha Gökçen’den gerçekleşecek uçuşlarına özel, 15 Aralık 2015 – 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında 559 dolar’dan başlayan fiyatlarla seyahat fırsatı sunuyor.

Emirates’in yeni kampanyası kapsamında 23 Kasım – 15 Aralık 2015 tarihleri arasında satın alınan İstanbul Sabiha Gökçen çıkışlı biletlerle Seyşeller, Maldivler, Mauritius, Tokyo ve Bangkok gibi toplam 12 destinasyona seyahat edecek yolcular, 559 dolardan başlayan avantajlı fiyatlardan yararlanabilecek.

Fiyatlara tüm vergiler ve yakıt harçlarının dâhil olduğu kampanyadan yararlanmakisteyenler, biletlerini www.emirates.com.tr web sitesi üzerinden veya tüm Emirates ofis ve seyahat acentelerinden satın alabilecekler.

Destinasyon

Ekonomi Sınıfı Minimum Bilet Fiyatları (Dolar)

Bangkok

$629

Kolombo

$599

Hong Kong

$599

Ho Chi Minh City

$699

Karaçi

$589

Kuala Lumpur

$559

Maldivler

$749

Mauritius

$969

Pekin

$589

Seyşeller

$799

Singapur

$669

Tokyo

$849

Tropik cennet adaları Maldivler, Mauritius ve Seyşeller

Beyaz kum plajları ve kristal mavisi sularıyla doğal güzelliğe sahip Maldivler için bilet fiyatları kişi başı 749 dolar’dan başlıyor. Beyaz kumsallarıyla birlikte nefes kesen sualtı manzarasıyla yeryüzündeki cennet mekân Maldivler, güneş ve su ülkesi olarak da biliniyor.

Berrak denizinin yanı sıra yemyeşil doğası ile dikkat çeken Mauritius için bilet fiyatları 969 Dolar’dan başlıyor. Maritius, kültürel ve turistik alanlarıyla, seyahat severlere deniz ve güneşin yanı sıra pek çok seçenek sunuyor.

Seyşeller için ise Emirates bilet fiyatları 799 dolar’dan başlıyor. Kristal berraklığındaki denizi, bembeyaz kumsalları ve yemyeşil doğasıyla büyüleyen Seyşeller; yıl boyunca yelkencilik, şnorkelli dalış, hiking, golf, yürüyüş gibi spor aktivitelerine de olanak tanıyor.

Egzotik tatil için Bangkok

Tayland’ın en büyük şehri ve başkenti olan Bangkok’a seyahat etmek isteyenler, biletlerini kişi başı 629 dolar’dan başlayan fiyatlarla alabiliyor. Çok sayıda Budist tapınağına ev sahipliği yapan Bangkok, yüzen çarşısı, kanal gezileri, dünyaca ünlü Thai masajı ve görülmeye değer doğa güzelliğiyle egzotik tatil severlerin önceliği olarak yer alıyor.

Etiketler İlgili
Bu haberlerde ilginizi çekebilir..
Yorumlar

Comments are closed.

Menümüz