banner

EKS Mutfak’ta Komili Hakiki Lezzet Atölyesi

Son dönemde ne güzeldir ki ‘bilerek’, ‘tekniğiyle’ yemek yapmaya yönelik ilgi artmış durumda. Özellikle öğrenciliği dolayısıyla annesinden, çevresinden yemek yapmayı öğrenme konusunda geride kaldığını düşünenler, biraz da hobi maksatlı yemek kurslarına, sertifika programlarına, günübirlik eğitimlere katılmaya başladı.

Bu konuda en iyi eğitim alınabilecek isimlerden biri olan Şef Eyüp Kemal Sevinç. Komili zeytinyağları kendisiyle işbirliğine giderek ilginizi çekeceğini düşündüğüm bir atölyeye imza atmaya hazırlanıyor.

Mutfak meraklılarına yaratıcılıklarını geliştirme ve aşçılık sanatını daha yakından tanıma fırsatı sunan Komili Hakiki Lezzet Atölyesi’nde 17 Haziran Cuma günü gerçekleştirilecek atölye çalışmasının teması, ‘Sıcak Lezzetler’…

Şef Eyüp Kemal Sevinç’in ekibindeki uzman eğitmenler tarafından düzenlenen ‘Komili Hakiki Lezzet Atölyesi’nde katılımcılar porçini mantarlı antrikottan panna cotta’ya kadar pek çok lezzetin nasıl yapılacağını öğrenecekler.

Koşuyolu EKS Mutfak Akademisi’nde 17 Haziran Cuma günü 19.00-22.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek ‘Sıcak Lezzetler’ atölye çalışmasına katılanlar; minestrone çorba, porçini mantarlı ve fesleğenli antrikot ve Roma usulü beş otlu risotto hazırlayacaklar.

Katılımları eğlenceli ve lezzetli bir yolculuğa çıkaracak atölye çalışmasına katılanlar ‘Komili Hakiki Lezzet Ustası Sertifikası’ almaya hak kazanacak. Sertifika ile yaratıcılıklarını belgelen katılımcılar, geleceğin şefleri arasındaki yerini alacak.

Katılımın sınırlı olduğu ve katılım ücreti 65 TL olarak açıklanan atölye çalışması hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için www.eksmutfak.com adresini ziyaret edebilir veya 0216 325 15 00 no’lu telefonu arayabilirsiniz.

EKS Mutfak Akademisi \ Koşuyolu

Tarih: 17 Haziran 2016, Cuma

Saat: 19.00 – 22.00

Adres: Validebağ Meydanı Koşuyolu Mehmet Akman Sok. No: 3-5/2 Kadıköy

Etiketler İlgili
Bu haberlerde ilginizi çekebilir..
Yorumlar

Comments are closed.

Menümüz