banner

Degüstasyon Atölyesi The Populist’te

The POPULIST, 3 Aralık’ta düzenleyeceği “Gastropub Degüstasyon Atölyesi” ile gastronomi meraklılarına yönelik çok özel bir etkinlik gerçekleştirecek.

Ustalıkla işlenmiş ‘craft’ tatları, dinamik menüsü ve fark yaratan konseptiyle İstanbul’un en popüler mekânlarından biri olan The Populist, Aralık ayında bir ilke imza atıyor.

Bomontiada’daki Tarihi Bira Fabrikası’nın mirasını yeni bir döneme ‘ustalıkla’ taşımayı başaran The Populist, yeme-içme kültürüne yeni bir çeşitlilik getiren Gastropub kültürünü, tadım atölyesi konseptiyle misafirleriyle buluşturuyor. Atölye çalışmasında craft lezzetler ile ilgili detaylı bilgiler verilirken, hazırlanan degüstasyon menüsünün tadımı ile de farklı lezzetler deneyimlenebilecek.

Brewmaster Jan Hendrik Koch, Executiveşef Ali Ronay ve mutfak şefi Muhittin Kabasakal’ın katılımı ile ‘Gastropub Degüstasyon Atölyesi’nin ilki 3 Aralık, Cumartesi günü 15.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Başlangıçların dışında 7 farklı yemeğin sunulacağı ‘Gastropub Degüstasyon Atölyesi’nde bu lezzetler faklı ‘craft’ tatlarla eşleştirilecek. Bu özel menüde Asya Marineli Biftek Salata, Stout Turta, Sosis, Mini Cheeseburger, Mantar Pizzetta, BBQ Soslu Brisket ve Funnel Cake gibi lezzetler şefler eşliğinde deneyimlenecek. ‘Gastropub Degüstasyon Atölyesi’, DJ eşliğinde gerçekleştirilecek ‘Happy Hour’ ile son bulacak.

Etiketler İlgili
Bu haberlerde ilginizi çekebilir..
Yorumlar

Comments are closed.

Menümüz