banner

Beyazyakalılar mutfakta yarışacak

Şirket çalışanlarından oluşan ekiplerin yarışacağı eğlenceli bir yemek yarışması başlıyor. İş dünyasındaki rekabet “Ofisten Mutfağa” taşınıyor.

İş dünyasının profesyonelleri, “Ofisten Mutfağa” yarışması ile mutfak mesaisine başlıyor. Türkiye’de şirket içi iletişime yeni bir boyut kazandıracak olan yarışma, çalışan motivasyonunu artırmayı, yaratıcı bir rekabet ortamında eğlenmeyi ve takım ruhunu yükseltmeyi hedefleyen tüm şirketlerin katılımına açık…

Projeler değil menüler yarışacak

Ekipler arasındaki yarışmalar, 1-3-15-22-29 Şubat tarihlerinde, USLA Mutfak Akademisi’nde gerçekleşecek. Her hafta dört şirketin yarışacağı “Ofisten Mutfağa” yarışmasında; ekiplerin yarışmadan 10 gün önce organizasyon komitesine verdikleri malzeme listesi ve reçeteleri ile aynı menüyü ( başlangıç + ana yemek + tatlı) hazırlamaları beklenecek. Yarışmacılara profesyonel mutfak şefleri tarafından pratik eğitimler de verilecek.

Şirketler, jüri tarafından belirlenen puanlama kriterlerine göre yarışacaklar ve bu puanlama sistemi üzerinden yarışma boyunca en yüksek puanı alan 4 şirket 8 Mart 2016’da finalist olacak. Finalde yarışan ekipler ise 11 Mart 2016 tarihinde Movenpick İstanbul Golden Horn Hotel’de gerçekleşecek törende ödüllendirilecekler.

Moderatörlüğünü, ünlü radyo-TV program yapımcısı ve sunucusu Mert Ruscuklu’nun yapacağı yarışmada, birinci olan ekip, büyük ödül olarak 25-28 Ağustos 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek Düsseldorf Gourmet Festival’e katılma şansı elde edecek. Wyndam Garden Hotel’de konaklayacak birinciler, fuar ve kültür sanat merkezi Düsseldorf’da geleneksel mutfaklarda, gurme lezzetlerin tadımı ile gustolarına yakışır bir tatil yaşayacaklar.

Bu kez patronlar değil yemek ustaları değerlendirecek

“Ofisten Mutfağa”da, beyazyakalıların hazırladığı menüleri şef Ali Ronay ve Maksut Aşkar ile televizyon programcısı Sedef İybar jüri üyesi olarak değerlendirecek.

“Ofisten Mutfağa”; Citibank, Astra Zeneca, Pirelli, Nestle, Abbott, Anadolubank, ING Bank, Jotun, Avea, Tüpraş, Netaş, İpsos KMG, TTNET, Turkcell, Ford, Microsoft, Doğuş Oto, Şişe Cam, Hürriyet Gazetesi, Eczacıbaşı, Ericsson, 3M, Vodafone, Coca Cola, KPMG, Vestel, Bosch, Anadolu Sigorta, Finansbank, Alcatel Lucent, Odeabank, Garanti, Beymen, Vestel, gibi büyük şirketlerin yoğun ilgi ve katılım gösterdiği “Ofisten Sahneye” yarışmasını 6 yıldır başarıyla gerçekleştiren HY Tanıtım’ın yeni projesi… Yarışmayla ilgili detaylı bilgi için: www.ofistenmutfaga.com adresi ziyaret edilebilir.

 

Etiketler İlgili
Bu haberlerde ilginizi çekebilir..
Yorumlar

Comments are closed.

Menümüz