banner

Bomontiada’da müzik keyfine devam

Bugünlerde şehrin en favori alanlarından birisi eski Bomonti Bira Fabrikası’nın olduğu alana kurulan Bomontiada. Bomonti Bira Fabrikası, yeni çehresiyle şehrin yeni eğlence ve kültür merkezi olmaya aday. Kiva, Delimonti, Kilimanjero gibi mekanların yanısıra geçtiğimiz haftalarda açılan ve bir anda favori mekânlardan biri olmayı başaran The Populist ise, alışılmışın dışında bir deneyim vadediyor.

Kelime anlamı “ustalıkla işlenmiş” olan “craft” tatlar sunan The Populist, alışılmış lezzetlerden sıkılanlar için şehrin kalbinde yeni bir alternatif olarak dikkat çekiyor.

Birahane Sokak No:1D’de misafirlerini ağırlayan mekan, hemen her akşam farklı bir ismi ağırlayarak kulakların pasını siliyor, eğlence kültürüne yepyeni bir soluk kazandırıyor.

The Populist’in bu haftaki programı oldukça hareketli. 18 Mayıs Çarşamba günü speakeasy bar bölümünde Blue Cats Canlı Performansı ile başlayan eğlence serüveni, farklı DJ performansları ve canlı müzik sahneleri ile ay sonuna dek sürecek; 19 Mayıs akşamı, Roxy Murat-Alternatif Rock & 80’s 90’s Pop ile DJ performansı, 20 Mayıs Cuma Hasan Köseoğlu-Conversion 80’s ile DJ performansı ve 21 Mayıs Cumartesi Levent Şen İndie Rock & Pop Rock The Populist’te müziğe doyuracak!

Etiketler İlgili
Bu haberlerde ilginizi çekebilir..
Yorumlar

Comments are closed.

Menümüz