banner

Argos in Cappadocia şaraplarına ödül

argos in Cappadocia’nın iki şarabı gümüş madalyaya layık görüldü.

Global şarap endüstrisi ve tüketiciler için şarap dünyasındaki son trendlerin belirleyicisi Concours Mondial de Bruxelles, bu yıl iki gümüş madalyayı argos in Cappadocia’nınArgos bağlarının üzümlerinden üretilen‘Turasan Kalecik Karası Argos Vineyards 2011’ ve ‘Turasan Syrah Argos Vineyards 2011’ şaraplarına verdi.

Kapadokya’nın büyülü atmosferinde misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatan argos in Cappadocia’nın, Argos bağlarının üzümlerinden Turasan Ürgüp tesislerinde üretilen iki şarabı, uluslararası şarap yarışmaları arasında bir kalite ölçütü olmasıyla bilinen Concours Mondial de Bruxelles’te, gümüş madalyayla ödüllendirildi.

‘Turasan Kalecik Karası Argos Vineyards 2011’ ve ‘Turasan Syrah Argos Vineyards 2011’ şarapları, dünyanın en iddialı 8750 şarabı arasından, uzman jürinin titiz tadım süreci sonrası madalya almaya hak kazandı.

argos in Cappadocia bu ödüllü şarapları tatmak isteyen lezzet düşkünlerini, muhteşem Erciyes Dağı ve Güvercinlik Vadisi manzaralı Seki Restaurant’ta bekliyor.

Etiketler İlgili
Bu haberlerde ilginizi çekebilir..
Yorumlar

Comments are closed.

Menümüz