banner

Arçelik mağazaları deneyim alanına dönüşüyor

Arçelik AŞ’nin, 1080 metrekarelik alana kurulu İstinyePark mağazası, interaktif müşteri deneyimine olanak sağlayan, yeni nesil perakendecilik trendlerine uygun dijital teknolojilerle donatıldı.

Mağaza, “Ana Deneyimleme Adası”, “Etkinlik Mutfağı” ve “TV Deneyimleme” olmak üzere toplam 3 adada müşterilerine ürünleri deneyimleme ve keyifli zaman geçirme imkanı sunuyor. Ürünlerle ilgili bilgilere hızla ulaşmayı sağlayan dijital ekranların yer aldığı mağazada, Arçelik ürünlerinin yanında cep telefonu, tablet, dijital oyuncaklar gibi en yenilikçi elektronik ürünler de bulunuyor.

Özel mutfak alanında Arçelik şefleri ile yemek pişirme imkanı bulan müşteriler saç tasarım bölümünde ise kişisel bakım ürünlerini kullanarak kuaför yardımıyla saçlarına şekil verebilecek.

Çocuklar için oyun alanının da yer aldığı mağazada, yine çocukların ve tasarımcıların ilgisini çekecek 3 boyutlu kalem deneyimleme alanı da bulunuyor.

Mağazada dijital etiketler kullanılarak kağıt israfının da önüne geçiliyor. Ayrıca, mağazadaki tüm etkinlikler girişte yer alan dijital ekranlardan canlı yayınla dışarı yansıtılacak ve mağaza etkinlik takvimi bu ekranlardan ziyaretçilere duyurulacak.

Arçelik, bir ilk olarak İstinyePark mağazasında yetkili servis hizmeti de veriyor. Müşteriler, mağaza içinde yer alan yetkili servis alanında servis randevularını alabilirken, küçük ev aletlerini de kısa sürede tamir ettirebilecek.

Etiketler İlgili
Bu haberlerde ilginizi çekebilir..
Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menümüz