banner

5 Cocktails & More Alaçatı’da

İstanbul’un iddialı kokteyl barı 5 Cocktails & More, başarılı mixologist’lerin ellerinde hazırlanmış lezzetli kokteylleriyle artık Alaçatı’da!
“Summer House” konseptiyle Amerikan stilinde 60’lı yılların bahçeli ve teraslı yazlıklarını anımsatan 5 Cocktails&More, imza kokteylleri ve kişiye özel tatlarının yanı sıra Alaçatı baharatları ile yaz meyvelerini birleştirdiği kokteylleriyle Asmalımescid’ten sonra Alaçatı’da olacak.
Misafirlerine, Alaçatı’nın merkezinde kalabalıktan uzak terasta leziz ve günlük olarak taze meyvelerle hazırlanan kokteyller içme fırsatı sunan 5 Cocktails & More’u Çeşme’nin ziyaret edilesi mekanları arasına koymak gerek.
Menüsünde, başarılı mixologist’lerin hazırladığı 30 farklı imza kokteyl ile birlikte haute couture kokteyller ve klasik kokteyllerin orijinal ve yeniden yorumlanmış “new era” versiyonları bulunan mekan, Alaçatı’daki lezzet avcıları için yepyeni tatlar sunuyor. Kokteyllerinde Alaçatı baharatlarını yaz meyveleriyle birleştiren 5 Cocktails&More’da, Alaçatı lavantasıyla yapılan kokteyl mutlaka tadılması gereken lezzetler arasında…
“Yazlık” konseptiyle 60’lı yılların Amerikan stilindeki yazlıklarını anımsatan mekanda yine altın sarısı detayları, sanat eserleri, farklı ülkelerden toplanmış objeleri ve yeşillikler içindeki terasıyla Alaçatı’nın ilk “teras bahçe” konsepti uygulaması oluyor!
Etiketler İlgili
Bu haberlerde ilginizi çekebilir..
Yorumlar

Comments are closed.

Menümüz