banner

23 Nisan’a özel pizza ve hamburger atölyesi

Özel günlere yönelik farklı konseptlerde etkinlikler de gerçekleştiren Elite World Business Otel, bünyesinde yer alan, İtalya’nın geleneksel lezzetlerini Türk damak tadına uygun olarak sunan L’oliva Restaurant’ta 23 Nisan Cumartesi günü çocukları misafir edecek.

Elite World Oteller Zinciri Mutfaklar Koordinatörü ödüllü şef Mithat Yalçınkaya’nın moderatörlüğünde, Executive Chef Kemal Şenel ve Pizza Ustası Erhan Sarıoğlu, 23 Nisan’da mutfaklarını çocuklara açıp, onlarla pizza ve hamburger atölyesi gerçekleştirecekler.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle pizza ve hamburger atölyesi düzenleyen Elite World Business Otel, 6-14 yaş arası çocuklar ile L’oliva Restaurant’ta bir araya gelecek. Bir gelenek olarak bu özel günde mutfaklarını çocuklara açacak olan Executive Chef Kemal Şenel ve Pizza Ustası Erhan Sarıoğlu, 23 Nisan Cumartesi günü saat 14:00-16:00 arasında çocuklar ile özel bir atölye çalışması gerçekleştirecekler.

Elite World Oteller Zinciri Mutfaklar Koordinatörü ödüllü şef Mithat Yalçınkaya moderatörlüğünde çocuklar pizza ve hamburger yaparken, aileleri de aynı saatte onlar için özel olarak hazırlanan çay saatinde otelin misafiri olacaklar.

Etiketler İlgili
Bu haberlerde ilginizi çekebilir..
Yorumlar

Comments are closed.

Menümüz