banner

Vogue Restaurant & Bar’da Yılbaşı Gecesi

Boğazın ışıltılı manzarasını yanı başınızda hissedeceğiniz Vogue Restaurant & Bar, lezzetli yemekleri, ödüllü şarap kavı ve atmosferi ile yılbaşı gecesinde de misafirlerine özel anlar yaşatacak…

BJK Plaza’nın çatı katında hizmet veren ve yıllardır İstanbul’un en gözde mekanlarından biri olan Vogue Restaurant & Bar, misafirlerini dünya mutfaklarından özenle seçtiği lezzetleriyle harika bir yılbaşı sofrasına davet ediyor.

Akdeniz mutfağından özenle seçilmiş yemekleri, ödüllü şarap kavı ve yılbaşı tadım menüsü, Vogue’un bu özel akşamda misafirlerine sunacağı alternatiflerden sadece birkaçı.

Kendine aşık eden boğaz manzarası eşliğinde sade, rahat ve şık ortamıyla yılbaşı gecenizi daha da keyifli hale getirecek Vogue’un bej ve açık kahve renkleriyle bezenmiş dekorasyonu, kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak.

Üç tarafı muhteşem boğaz manzarası ile çevrili olan Vogue Restaurant & Bar, yemeklerinin lezzeti ve muhteşem ambiyansı ile konuklarına unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşatmayı hedefliyor.

Spor Cad. No:48 BJK Plaza A Blok K:13
Akaretler Beşiktaş-İstanbul
T.0212 227 25 45 – 227 44 04
www.voguerestaurant.com

Etiketler İlgili
Bu haberlerde ilginizi çekebilir..
Yorumlar

Comments are closed.

Menümüz