banner

Pera Palace Hotel Jumeirah’ta Çay Saati

Pera Palace Hotel Jumeirah bünyesinde hizmet veren Kubbeli Salon Tea Lounge’ta İlham Gencer’le canlı piyano müziği eşliğinde her gün 15:00-18:00 saatleri arasında gerçekleşen çay saati, Aralık ayı boyunca yılbaşı lezzetleriyle tatlanıyor.

Yeni bir yıla yeni heyecanlarla girmenin coşkusunu, Aralık ayı itibariyle tarihi yapının kalbi konumunda olan Kubbeli Salon’un yüksek ve işlemeli tavanı altında sunulan akşam üstü çay büfesinde, özel yılbaşı lezzetlerinin keyfini çıkararak yaşayabilirsiniz.

Kişi başı 69 TL olan çay saatinde, noel dönemi için hazırlanmış özel kurabiye çeşitlerini, Christstollen, büche de Noel ile kek ve tatlıları, ev yapımı sandviç ve kanepe çeşitlerini, scones ve daha bir çok nefis lezzeti haftanın her günü gerçekleşecek canlı piyano ezgileri eşliğinde tadabilirsiniz.

Pera Palace’ta Fransız Lezzetleri

Kubbeli Salon’un yanı sıra ‘dekorasyon kraliçesi’ olarak bilinen ünlü İngiliz dekoratör Anouska Hempel tarafından yeniden yorumlanan Patisserie de Pera’da, tümüyle baştan yaratılan cheesecake, çilekli fraiser gibi lezzetleri her gün saat 8.00- 20.00 arasında denemeniz mümkün. Patisserie de Pera’da noel ve yılbaşı temalı butik pasta siparişi de verilebiliyor.

Etiketler İlgili
Bu haberlerde ilginizi çekebilir..
Yorumlar

Comments are closed.

Menümüz