banner

Matcha Latte Lezzeti Chado Tea Shop’ta

Dünyanın 15 farklı ülkesinden 50’nin üzerinde çay çeşidini tüketicilerinin beğenisine sunan Chado, ilk çay mağazasını Arnavutköy’de açtı.

Chado’nun benzersiz lezzetlerini tadarken aynı zamanda satın alabileceğiniz Chado Tea Shop dünya çapında trend haline gelmeye başlayan Matcha Latte lezzetini çay meraklıları ile buluşturuyor.

Dünyanın farklı bölgelerinden onlarca çay çeşidini Türk tüketicileri ile buluşturan Chado; Hindistan, Çin, Japonya, Brezilya, Güney Afrika, Tayvan ve Vietnam’ın farklı çay kültürlerini ülkemize taşıyor.

Dünya çapında trend haline gelmeye başlayan Matcha Latte keyfini Türkiye’deki çay severlerle buluşturan Chado, Arnavutköy’deki mağazasında çay meraklılarına hitap ediyor. Dünyada henüz yaygınlaşmaya başlayan Matcha Latte keyfini Türkiye’ye ilk getiren marka olan Chado’nun leziz Matcha çayları taptaze sütlerle karışıyor ve isteğe göre bal ekleniyor. New York’ta adına barlar açılan Matcha Latte’nin yavaş yavaş kahvenin önüne geçtiği de söylentiler arasında.

Çaylar içinde en yüksek antioksidana sahip çay olarak tanımlanan Matcha, sakinlik ve dikkati aynı anda sağlıyor. Matcha Latte yüksek antioksidanın yanı sıra yüksek düzeyde kafein içeriyor ve sabahları uyanmak için tercih ediliyor. Matcha Latte keyfini Arnavutköy’de açılan Chado Tea Shop’ta tatmak ve www.chado.com.tr adresinden Matcha çay satın almak mümkün.

Etiketler İlgili
Bu haberlerde ilginizi çekebilir..
Yorumlar

Comments are closed.

Menümüz