banner

Le Petit Chavin ile sağlığa kadeh kaldırın

Geçtiğimiz hafta tamamen alkolsüz bir içecek denedim. Şaraba benziyordu ama lezzeti şarap gibi değildi.

Güney Fransa’nın dünyaca ünlü bağlarından toplanan en iyi üzümlerle üretilen tamamen alkolsüz Le Petit Chavin, alkol tüketmeyi tercih etmeyen ve alkol tüketimini azaltmak isteyenlere, lezzet ve eğlenceden ödün vermeden farklı bir alternatif sunmak için üretilmiş.

Sağlıklı beslenmek istiyor ya da alkol tüketmemenin eğlenceyle aranızda bir engel olduğunu düşünüyorsanız, eğlenmeye çıktığınızda arabanızı evde bırakmak istemiyor ve soft içeceklerde aradığınız tadı bulamıyorsanız Le Petit Chavin farklı, doğal ve gurme bir seçenekle Bistro 33, Akmerkez Cognac, Mama Shelter, Maya ve Gram gibi çeşitli restoranların menüsüne girmiş bile.

Güney Fransa’nın butik bağlarından…

Le Petit Chavin 6 senelik bir araştırma sonucu ortaya çıkmış. Özel üretim yöntemleri sayesinde üzümün doğallığını ve eşsiz aromalarını kaybetmeden şişedeki lezzetli haline kavuşuyor. Damak tadına uyumlu yapısıyla rahat bir içim sağlıyor. Fransız üzümlerinden üretilen bu fermanın (üzüm özlü fermente içecek) 3 rengi var. Beyaz Chardonnay, Rosé Grenache, Kırmızı Merlot. Kutlamaların, kokteyllerin yeni rakibi bu pembe ve beyaz köpüklü fermente içeceği olabilir. Şeker içermediği için alkol tüketmek istemeyip soft içecek sipariş edenler için yüzde 70 daha az kalori içermesi nedeniyle tercih edilebilir.

Siz de benim gibi ‘öğle yemeğinde salatamın yanında ne içeceğim’ kararsızlığını sık yaşıyorsanız bu üç seçenekten birini deneyebilirsiniz. Evinizde düzenlediğiniz partilerde, yemeklerde sunacağınız yemeklere eşlik etsin isterseniz Le Petit Chavin’i Nişantaşı, Kadıköy ve Cihangir’deki organik ve vegan mağazalarda bulmanız mümkün.

Sağlığımıza!

Etiketler İlgili
Bu haberlerde ilginizi çekebilir..
Yorumlar

Comments are closed.

Menümüz