banner

Hard Rock Cafe’de Karaoke Gecesi

Müzik dinlemeye bayılıyorum ama elime mikrofonu alıp söylemeye daha çok. Taksim Hard Rock Cafe’de karaoke gecesi var dediler, koşa koşa gittim.

Mikrofonu elime ilk alışım değil ama uzun bir aradan sonra dans edip şarkılar söyleyerek eğlendiğim, arkadaş grubumun da eğlencesine katkıda bulunduğum bir gece yaşadık. Gruptaki kimi arkadaşımız parisyen Fransız aksanıyla ‘La Vie En Rose’yi söyledi, kimi Madonna’nın ‘La Isla Bonita’ şarkısıyla sahneyi fethetti. Ben de kendi çapımda Adele’den Skyfall şarkısını seslendirirken bir de baktım Ankara’nın Bağları’na geçmişim.

63 ülkede; 152 kafe, 21 otel ve farklı işletmeleri ile toplam 198 mekânda hizmet veren Hard Rock International (HRI) küresel çapta en çok tanınan şirketlerden biri. Hatta eğlence dünyasını yönlendiriyor diyebiliriz. Bir Eric Clapton gitarı ile başlayarak tüm dünyadaki mekânlarında sergilediği dünyanın en büyük müzik memorabilia* koleksiyonuna sahip olan Hard Rock konseptinde, dünyaca ünlü sanatçıların moda ve müzikle ilişkili kıyafetleri veya aksesuarları kafenin duvarlarını süslüyor. Aynı zamanda etrafınızdaki LG ekranlarından rock müziği sanatçılarının konser videolarını izleyebiliyorsunuz.

Peki Hard Rock Cafe’de sadece şarkı söyleyip kendimizi müziğin akışına mı bırakıyoruz, tabii ki hayır… Biz teras katındayız ama diğer katlarda -lavabolar dahil- efsane rock müziği sanatçılarının şarkıları çalıyor, yıllardır söyleye söyleye ezberlediğimiz parçalar kaldırılan kadehlere ve sohbete eşlik ediyor. Karaoke sırasında yiyecek birşeyler sipariş edebiliyorsunuz. Biz chichen tenders, mini burger, patates ve redbull ile enerji topladık.

Hard Rock Cafe terasında her hafta Salı akşamı 20:00 – 00:00 arasında gerçekleşen karaoke deneyimini yaşamanızı, özel barbekü sosuyla servis edilen ‘chicken tenders’ keyfini denemenizi öneririm.

Hard Rock’ın bir güzelliği de Londra, New York, San Francisco, Sydney ve Dubai gibi simge haline gelmiş şehirlerde de birebir aynı konsepti uygulaması. Böylelikle bu ülkeleri ziyaret ettiğinizde aynı havayı alayabiliyorsunuz. Bu arada yeni Hard Rock Cafe mekânlarının San Juan, Rio de Janeiro ve Marrakech’e açılacağını belirtmekte fayda var. Giderseniz buradaki mekanları ziyaret edip ünlü şarkıcıların camekanlarda sergilenen kıyafet ve aksesuarlarını görmeden, bir Hard Rock tshirtü edinmeden dönmeyin derim.

Etiketler İlgili
Bu haberlerde ilginizi çekebilir..
Yorumlar

Comments are closed.

Menümüz