banner

Godiva’dan 2015 Yılbaşı Koleksiyonu

Godiva’nın “Spark Joy” konsepti altında yaratılan 2015 Yılbaşı Koleksiyonu mağazalarda yerini aldı. Yılbaşı için özel olarak tasarlanan Sparkle Luxury, Sparkle Corporate ve Sparkle Novelty isimli koleksiyonlar, tüm sevdiklerinize hitap eden değişik hediye seçenekleri sunuyor.

Dünyanın en zarif el yapımı çikolatalarını, eşsiz tadı ve sunumuyla 1926 yılından beri Belçika’dan tüm dünyaya ulaştıran Godiva’nın 2015 yeni yıl koleksiyonu, yeni yıl sembollerinden kırmızının tüm tonlarını ve zarif yılbaşı çiçeğini kutu tasarımlarına yansıtmış.

Sparkle Luxury Koleksiyonu, ihtişamlı timsah derisi görünümlü sepeti içinde tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Sınırlı sayıda üretilen bu koleksiyon özel dostluklarınız için unutulmaz bir hediye olabilir.

2015 trendlerini yılbaşı sepetlerine taşıyan Sparkle Corporate Koleksiyonu, ışıltılı desenleri ile yeni yılın simgesi kırmızı ve gri tonlarında karşınıza çıkıyor.

Yeni yıl ruhunu yansıtan Sparkle Novelty ise, kişiye özel hediyeler için harika bir seçenek. Koleksiyonlar arasında tercih yapmakta zorlananlar için Godiva Gift Card, sevdiklerinize kendi hediyelerini seçme olanağı sağlıyor.

Etiketler İlgili
Bu haberlerde ilginizi çekebilir..
Yorumlar

Comments are closed.

Menümüz