banner

Dünyaca ünlü şef Rudolf Van Nunen’den yılbaşı menüsü

Dünyanın en önemli butik otel zincirlerinden Morgans Grup’un İstanbul’daki ilk oteli 10 Karaköy A Morgans Original yılbaşı gecesine özel konaklama ve yemek paketleri hazırladı.

Los Angeles, New York, San Francisco, South Beach ve Londra’dan sonra Türkiye pazarına giren Morgans Grup, Büyük Balıklı Han’ın bulunduğu tarihi binada 18 Kasım’da ilk otelini açmıştı. Türkiye’de butik otel anlayışına yeni bir boyut kazandıracağa benzeyen 10 Karaköy A Morgans Original, şehrin kültür ve tarih merkezi olarak kabul edilen Karaköy’de.

Yeni yılı burada karşılamak isterseniz yılbaşı gecesi için hazırlanan özel paketler ve farklı seçenekler hazırlamışlar. Rudolf Bar’da 21.00-24.00 saatleri arasında Dolunay Obruk ve Jazz Band sahne alacak. Ardından saat 24.00’da DJ performansı ile eğlence günün ilk ışıklarına dek sürecek.

YENİ YILDA RUDOLF’TEN EŞSİZ LEZZETLER

2014’ün son gecesine Grand Officier Maitre Rotisseur ünvanına sahip dünyaca ünlü şef Rudolf Van Nunen’in hazırladığı yeni yıl menüsü ile başlayıp, bu geceyi Rudolf Bar’da canlı müzik ve DJ performansı eşliğinde sonlandırabilirsiniz. Yeni yıl yemeğinin kişi başı ücreti 150 Euro+KDV olarak belirlenmiş.

KONAKLAMALI BRUNCH PAKETİ

Yeni yılın ilk gününde 10 Karaköy A Morgans Original’ın tarihi atmosferinde uyanmak isteyenlere özel hazırlanan konaklamalı brunch paketinde Superior odada çift kişilik odada konaklama ile Rudolf restoranda yeni yıl brunch paketi ücreti 195 Euro+KDV.

KONAKLAMALI RUDOLF PAKETİ

Rudolf Van Nunen’in hazırladığı özel yeni yıl menüsü ve Rudolf Bar’da canlı müzik ve DJ performansı eşliğinde başlayan yılbaşı gecesinde Standart odada konaklamak isteyenlere özel hazırlanan bu pakette çift kişilik odada konaklama ve brunch ücreti ise 465 Euro+KDV.

EŞSİZ TERAS KEYFİNİN TADINI ÇIKARTIN

Mavi İtalyan mermerleri ile dekore edilmiş banyosu ve özel terası ile kendinizi özel hissedebileceğiniz, lüks ve konforun harmanlandığı Penthouse’ta yeni yılı karşılamak isteyenler için Rudolf restoranda yiyeceğiniz yeni yıl menüsünün ardından, geceye Rudolf Bar’da devam edebilir, sabahın ilk ışıklarına dek canlı müzik ve DJ performansı ile keyifli saatler geçirebilirsiniz. Bu pakete Rudolf restoranda yenilecek olan özel yenı yıl brunch’ı da dahil. Paket ücreti 1200 Euro+KDV olarak belirlenmiş.

Etiketler İlgili
Bu haberlerde ilginizi çekebilir..
Yorumlar

Comments are closed.

Menümüz