banner

Arçelik A.Ş.’ye IF Design’da 2 Ödül

Arçelik A.Ş., dünyanın en saygın tasarım ödüllerinden biri olan IF Design’da 2 ürünüyle ödüle layık görüldü.

Mutfak cihazları alanında cihaz kontrolünde yeni bir çığır açan VUX (Virtual User eXperience – Sanal Kullanıcı Deneyimi) teknolojisi ve modern, kullanıcı dostu bir pişirme sistemi olan Luminist Cast Ocak ürünleriyle öne çıkan Arçelik A.Ş.’nin ödülünü firmanın Endüstriyel Tasarım Ekibi Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen törende aldı.

VUX (Virtual User eXperience – Sanal Kullanıcı Deneyimi)

Işıklı yansıtma ve sanal kontrol yüzeyi ile mutfak deneyimini geliştiren VUX, mutfaktaki ağa bağlı bulaşık makinesi, ocak ve davlumbazı kullanıcının ihtiyaçlarına göre tezgahın farklı alanlarına yansıtılan merkezi bir ara yüzden kontrol edebiliyor.

Luminist Cast Ocak

Luminist, yüksek teknoloji ve yüksek verimli alevli ocak gözlerinin yanı sıra aynı zamanda kullanıcılara kolay temizleme deneyimi sunan, özel tasarımlı ve şekilli tencere taşıyıcılarına da sahip modern ve kullanıcı dostu bir pişirme sistemi olarak dikkat çekiyor. Tencere taşıyıcıların tasarımı sayesinde, ortada taşan sıvıların birikebileceği küçük bir alan bulunduğu için, kolay temizlik imkanı sunuyor. Bu ocak sisteminde, özel kapak tasarımıyla gelen yüksek verimli, doğrudan alev veren ocak gözleri kullanıldı. Özel bükümlü tasarım, aleve dönme hareketi etkisi verilmesini sağlayarak deliklerden kabın alt yüzeyine doğru yükselen alev etkisini yaratıyor.

Etiketler İlgili
Bu haberlerde ilginizi çekebilir..
Yorumlar

Comments are closed.

Menümüz